ویدئوهای زیاد و پربازدید انرژی رایگان

اگر یک جستجوی ساده در گوگل برای عبارت “انرژی رایگان” انجام دهید و به قسمت ویدئوها مراجعه کنید تعداد بسیار زیادی ویدئو خواهید دید که دستگاه‌های تولید انرژی رایگان را نشان می‌دهند. در شکل روبرو دیده می‌شود که 327 میلیون نتیجه ویدئویی برای عبارت “انرژی رایگان” در گوگل وجود دارد.

دلیل این تعداد بالا برای ویدئوهای انرژی رایگان چیست؟
جواب ساده است، بازدید.
وبسایت‌های اشتراک ویدئو از قبیل آپارات یا یوتیوب به ازای هر بازدید، مبلغ کمی به منتشر کننده ویدئو پرداخت می‌کنند. وقتی بازدید یک ویدئو عدد بزرگی باشد، این رقم پایین نیز به سرعت افزایش پیدا خواهد کرد.

انرژی رایگان مبحث جالبی است و می‌تواند افراد علاقه‌مند را ساعت‌ها سرگرم کند، به همین دلیل افراد زیادی هستند که ویدئوهای تولید انرژی رایگان می‌سازند تا بازدید جذب کنند.

نتایج جستجو برای عبارت "انرژی رایگان" در گوگل

چند مثال از ویدئوهای یوتیوب

ویدئوهای یوتوب که در مورد انرژی رایگان هستند به شکل ویژه توسط منتشر کننده ویدئو برای حداکثر درآمد تنظیم شده‌اند، تعداد بسیار زیادی تبلیغ در شروع، بر روی ویدئو و جاهای مختلف نشان داده می‌شوند. در حقیقت درآمد منتشر کننده ویدئو از نمایش این تبلیغات است، هر چقدر تعداد نمایش تبلیغ بیشتر باشد، درآمد بیشتر است. پس منتشر کننده نیاز دارد تعداد زیادی تبلیغ را به تعداد زیادی بیننده نمایش دهد و دقیقا همین کار را نیز انجام می‌دهد. تقریبا در هر جایی که امکانش را داشته باشد و با بیشترین تعداد ممکن، تبلیغ قرار داده شده است.

ویدئویی با نزدیک به 25 میلیون بازدید

این ویدئوی ساده که بازدید بسیار بالایی گرفته است نمونه بارز ویدئوهای انرژی رایگان است. چند قطعه مکانیکی و الکترونیکی معمولی، مانند فن کامپیوتر، آهنربا و لامپ به هم متصل شده و به شکل عجیبی انرژی تولید می‌کنند.

سوال اصلی اما این است که چرا هیچ یک از این ویدئوها به صورت علمی و منطقی به تشریح دقیق قطعات استفاده شده و فرآیند کارکرد دستگاه نمی‌پردازند؟
و جواب آن ساده است؛ چون از لحاظ علمی چنین کاری غیرممکن است.

یک طرح دستگاه انرژی رایگان و ویدئوی آن با 24 میلیون بازدید
ویدئویی با بیش از 24 میلیون بازدید ار یوتیوب

ویدئویی با 22 میلیون بازدید

یک ویدئوی پردبازدید دیگر با نزدیک به 23 میلیون بازدید. همانطور که دیده می‌شود دو عدد بلبرینگ به همراه دو سیم‌پیچ، چند عدد آهنربا (در تصویر دیده نمی‌شوند) به دو موتور الکتریکی و از آنجا به لامپ متصل شده‌اند. به شکل عجیبی در این مورد نیز انرژی به سیستم وارد شده و لامپ روشن می‌شود و هیچ توضیح علمی در مورد منطق این فرآیند داده نمی‌شود.

یک طرح از دستگاه انرژی رایگان با بیش از 22 میلیون بازدید
ویدئویی با بیبش از 22 میلیون بازدید از یوتیوب

چرا نباید ویدئوهای انرژی رایگان را باور کنیم؟

به خاطر نتیجه کار.

اگر انرژی رایگان وجود داشت و فردی دستگاهی برای تولید آن ساخته بود باید با اختراع خود چه کاری انجام می‌داد؟

ساخت دستگاه تولید انرژی رایگان به معنای نقض قوانین اول و دوم ترمودینامیک است. این قوانین جزء پایه‌ای‌ترین و مهمترین قوانین دنیا هستند و تمام موتورها، یخچال‌ها، نیروگاه‌ها و در حقیقت تمام جهان از آنها پیروی می‌کنند. پس منطقی است به جای اینکه مخترع دستگاه انرژی رایگان، به فکر بازدید و تبلیغات یوتیوب باشد به دنبال توضیح علمی این پدیده می‌رفت. پدیده‌ای که در صورت ثابت شدن، قطعا می‌توانست جایزه نوبل برای کاشف خود داشته باشد.

منابع